Nadpodkovou

Lokalita

Bílovice nad Svitavou jsou obec ležící severně od Brna ve výšce 236 m n. m. Svým umístěním v zalesněné kopcovité krajině lákaly Bílovice k návštěvě výletníky už za první republiky. Pro svoji malebnost jsou vyhledávanou lokalitou k trvalému bydlení. 

o Projektu

Projekt residence Nad podkovou představuje moderní bydlení s výhodami snadné dostupnosti Brna. Garantem nízkých provozních nákladů je energetická náročnost třídy B. Byty jsou s atraktivními dispozicemi 3+kk a 4+kk o velikosti 91 - 151 m².

Dostupnost

Bílovice nad Svitavou jsou dostupné jak vlakem, tak autobusovými linkami č. 75, 210 a N94. Pro pěší a cyklisty zde byla před časem mezi brněnskou částí Obřany a Bílovicemi zbudována cyklostezka, která je velmi oblíbená také u in-line bruslařů a také u sportovně založených maminek s kočárky. 

příroda

Pro svoji mimořádně pěknou polohu a přírodní scenerie byl kraj okolo Bílovic nazýván Moravským Švýcarskem. Řeka Svitava dělí vesnici na dva díly. Od řeky se zdvíhají lesnaté stráně ze tří stran, které tvoří bezpočet romantických údolí s bohatými smíšenými lesy a studánkami se zdravou, průzračnou vodou.

Dostupnost!

Rychlá dostupnost do centra Brna. 15 minut autem, 10 minut vlakem, 15 minut na kole, 20 minut autobusem MHD na Starou osadu.

1

Úspora!

Díky velmi úsporné energetické náročnosti budovy (třída B), budou mít naše byty nízké provozní náklady na bydlení.

2

Kvalita!

Jsme obklopeni krásnou přírodou a čistějším ovzduším. Ideální základ pro kvalitní život.  

3

Důmyslnost!

Naše byty vynikají prostornými pokoji a důmyslně řešeným vstupem pro budoucí montáž šatních a úložných skříní.

4

Obč. vybavenost!

V Bílovicích najdete několik obchodů nebo Vám nákup dovezou z Tesca či Rohlíku. Máme pět restaurací, dvě cukrárny, lékárna, benzínku s ruční myčkou, knihovnu, poštu s bankomat. Působí zde praktičtí i odborní lékaři (pediatr, zubař).

5

Cena!

Kvalita až na prvním místě! Nabízíme vysoké standardy, oproti Brnu s výrazně nižší pořizovací cenou.

6
10

minut vlakem do Brna

180

metrů na autobus

230

metrů do Mateřské školy

280

metrů na dětské hřiště

Projekt residence Nad podkovou v Bílovicích n. S. představuje moderní bydlení pro všechny, kteří chtějí zkombinovat klidné bydlení, přírodu a výhody dobré dostupnosti Brna.

Poslední byt v nabídce! Rádi byste získali více informací?

Kontaktujte nás

adRESA

Teperova 596, Bílovice n.S.